Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Яка дата є датою збільшення валового доходу кредитора від здійснення кредитно-депозитних операцій?

Яка дата є датою збільшення валового доходу кредитора від здійснення кредитно-депозитних операцій?


Відповідно до пп. 11.3.6 п. 11.3 ст. 11 Закону України від 28.12.1994 № 334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” (в ред. Закону України від 22.05.1997 № 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями) датою збільшення валових доходів кредитора від здійснення кредитно-депозитних операцій є дата нарахування процентів (комісійних) у строки, визначені кредитним (депозитним) договором.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115983 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно