Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • За якою ставкою оподатковується прибуток платника податку – резидента?

За якою ставкою оподатковується прибуток платника податку – резидента?


Згідно з підпунктом 2.1.1. пунктом 2.1 статті 2 Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” від 28.12.1994 № 334/94-ВР (в редакції Закону України від 22.05.1997 № 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями, далі – Закон № 334) встановлено, що платниками податку на прибуток з числа резидентів є суб'єкти господарської діяльності, бюджетні, громадські та інші підприємства, установи та організації, які здійснюють діяльність, спрямовану на отримання прибутку як на території України, так і за її межами.
Відповідно до пункту 10.1. статті 10 Закону №334 встановлено, що прибуток платників податку, включаючи підприємства, засновані на власності окремої фізичної особи, оподатковується за ставкою 25 відсотків до об'єкта оподаткування.
Отже, прибуток платника податку – резидента оподатковується за ставкою 25%.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115973 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно