Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Автомобіль фізичної особи не проходив технічний огляд 6 років. За який період повинен власник авто сплатити податок?

Автомобіль фізичної особи не проходив технічний огляд 6 років. За який період повинен власник авто сплатити податок?


Відповідно до ст. 6 Закону України від 11.12.91 №1963-XII "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" фізичні особи, які не сплатили податок з власників транспортних засобів зобов'язані сплатити податок не більше як за три попередні роки.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115791 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно