Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи є квадроцикл об’єктом оподаткування податком з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів?

Чи є квадроцикл об’єктом оподаткування податком з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів?


Ні. Відповідно до ст.2 Закону України від 11.12.91 №1963-ХІІ “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” до переліку об’єктів оподаткування квадроцикли не включено.
Згідно зі ст.6 вищезазначеного Закону, юридичні особи сплачують податок за транспортні засоби, що є на балансі станом на 1 січня звітного року, за місцем реєстрації. Підрозділами органів реєстрації (ДАІ, Держтехнагляд) реєстраційні документи на квадроцикли не видаються, оскільки, відповідно до технічних умов експлуатації, виробником даного виду машин не передбачена їх експлуатація на вулично–дорожній мережі загального користування.
Квадроцикл є технологічним транспортом.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
116009 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно