Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи є об’єктом оподаткування податком з власників транспортних засобів мотоцикл?

Чи є об’єктом оподаткування податком з власників транспортних засобів мотоцикл?


Відповідно до ст. 2 Закону України від 11.12.1991р. № 1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” (зі змінами та доповненнями) підлягають оподаткуванню мотоцикли (включаючи мопеди) та велосипеди з об’ємом двигуна більше 50 куб. см

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
112848 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно