Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи є об’єктом оподаткування податку з власників транспортних засобів сідельні тягачі?

Чи є об’єктом оподаткування податку з власників транспортних засобів сідельні тягачі?


Так, є. Відповідно до ст. 1 Закону України від 11.12.91 №1963-ХІІ «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів» платниками податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів є громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства (далі - фізичні особи), які здійснюють першу реєстрацію в Україні, реєстрацію, перереєстрацію транспортних засобів та/або мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні транспортні засоби.
У відповідності до ст.2 Закону України від 11.12.91 №1963-ХІІ «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів» об’єктом оподаткування є тільки сідельні тягачі – код 8701 20.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115723 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно