Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи є об’єктом оподаткування тролейбуси?

Чи є об’єктом оподаткування тролейбуси?


Не є об’єктам оподаткування. До товарної позиції 8702 відносяться: всі моторні транспортні засоби, призначені для перевезення десяти людей i більше, включаючи водія; звичайні та міжміські автобуси; тролейбуси (із живленням від контактної мережі) i «гіробуси», принцип дії яких полягає в тому, що кінетична енергія накопичується в обертальному з великою швидкістю маховику i використовується для приведення в дію електрогенератора, який живить електромотор; автобуси, що можуть бути перетворені в залізничні вагони шляхом заміни коліс i блокування рульового керування, причому двигун залишається тим самим.
Відповідно до ст. 3 Закону України від 11.12.91 №1963-ХІІ “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів”, зі змінами та доповненнями, для автомобілів за кодом 8702 (до якої відносяться тролейбуси), ставку податку встановлено від об’єму циліндрів двигуна внутрішнього згорання.
Ставки податку для транспортних засобів, оснащених електродвигунами, встановлено за кодом 8703, до якого тролейбуси не відносяться.
Отже, тролейбуси (із живленням від контактної мережі) не є об’єктами оподаткування податком з власників транспортних засобів.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115762 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно