Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи є платником податку з власників транспортних засобів громадянин, який є нерезидентом України та здійснює перереєстрацію транспортного засобу?

Чи є платником податку з власників транспортних засобів громадянин, який є нерезидентом України та здійснює перереєстрацію транспортного засобу?


Так, є платником
Відповідно до ст.1 Закону України „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” від 11.12.91 №1963-ХІІ (зі змінами та доповненнями) платником податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів є іноземні громадяни та особи без громадянства, які здійснюють, зокрема, перереєстрацію транспортних засобів на території України

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
116009 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно