Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи є сільськогосподарське підприємство — платник ФСП платником податку з власників транспортних засобів за колісні трактори, які використовуються для здійснення діяльності такого підприємства, але не є його власністю?

Чи є сільськогосподарське підприємство — платник ФСП платником податку з власників транспортних засобів за колісні трактори, які використовуються для здійснення діяльності такого підприємства, але не є його власністю?


Відповідно до ст. 1 Закону України від 11.12.91 №1963-XII «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів» платниками податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів є підприємства, установи та організації, які є юридичними особами, іноземні юридичні особи, а також громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства, які здійснюють першу реєстрацію в Україні, реєстрацію, перереєстрацію транспортних засобів та/або мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні транспортні засоби, які відповідно до ст. 2 цього Закону є об’єктами оподаткування.
Транспортні засоби, які використовуються платниками за договорами найму, оренди чи іншими цивільно-правовими угодами, то за такі транспортні засоби податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів сплачується їх безпосередніми власниками, які мають свідоцтво про державну реєстрацію такого транспортного засобу.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115841 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно