Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи мають пільги по податку з власників транспортного засобів ветерани праці, громадяни які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також інваліди незалежно від групи інвалідності, і в якому розмірі?

Чи мають пільги по податку з власників транспортного засобів ветерани праці, громадяни які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також інваліди незалежно від групи інвалідності, і в якому розмірі?


Так. У відповідності до ст. 4 Закону України від 11.12.91 №1963-ХІІ «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів» із змінами та доповненнями, від сплати податку звільняються фізичні особи, зазначені у пунктах 1 і 2 частини першої ст. 14 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", статтях 4 - 11 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", статтях 6 і 8 Закону України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні", а також інваліди незалежно від групи інвалідності (у тому числі діти-інваліди за поданням органів соціального захисту) - щодо одного легкового автомобіля (мотоколяски) з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 куб. см або одного мотоцикла з об'ємом циліндрів двигуна до 750 куб. см чи одного човна моторного або катера (крім спортивного) з довжиною корпусу до 7,5 метрів.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
112848 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно