Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи можливо фізичній особі зареєструвати, перереєструвати, зняти з обліку або провести технічний огляд транспортного засобу, якщо не сплачено податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів?

Чи можливо фізичній особі зареєструвати, перереєструвати, зняти з обліку або провести технічний огляд транспортного засобу, якщо не сплачено податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів?


Відповідно до ст. 5 Закону України від 11.12.91 №1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” у разі відсутності документів про сплату податку або документів, що дають право на користування пільгами, перша реєстрація в Україні, реєстрація, перереєстрація, зняття з обліку і технічний огляд транспортних засобів не провадяться.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115727 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно