Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи подається до податкового органу, фізичною особою, розрахунок суми податку з власників транспортних засобів?

Чи подається до податкового органу, фізичною особою, розрахунок суми податку з власників транспортних засобів?


Не подається. Згідно з ст. 6 Закону України „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” від 11.12.91 №1963-ХІІ (зі змінами та доповненнями) податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів самостійно обчислюється юридичними особами на підставі звітних даних про кількість транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів станом на 1 січня поточного року.
Таким чином, якщо транспортний засіб зареєстровано за фізичною особою, то така особа не повинна подавати Розрахунок суми податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів відповідно до вимог ст. 6 даного Закону.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115728 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно