Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи сплачують податок з власників транспортних засобів, коли засіб пошкоджено і не використовується?

Чи сплачують податок з власників транспортних засобів, коли засіб пошкоджено і не використовується?


Порядок обчислення і сплати податку з власників транспортних засобів регулюється Законом України від 11.12.91 №1963-XII "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів", яким встановлено, платниками податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів є підприємства, установи та організації, які є юридичними особами, іноземні юридичні особи (далі - юридичні особи), а також громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства (далі - фізичні особи), які здійснюють першу реєстрацію в Україні, реєстрацію, перереєстрацію транспортних засобів та/або мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні транспортні засоби, які відповідно до статті 2 цього Закону є об'єктами оподаткування.
Якщо підприємство має транспорт, який знаходиться на балансі підприємства та зареєстрований в органах ДАІ МВС України, то відповідно до ст. 6 Закону необхідно сплачувати за даний автомобіль податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів: щоквартально рівними частинами до 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115892 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно