Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Фізична особа придбала спортивний човен. Чи повинна така особа сплачувати податок з власників транспортних засобів?

Фізична особа придбала спортивний човен. Чи повинна така особа сплачувати податок з власників транспортних засобів?


Відповідно до ст. 2 Закону України від 11.12.1991 р. № 1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” яхти, судна парусні і човни спортивні не є об’єктом оподаткування.
Таким чином у разі придбання фізичною особою спортивного човна податок з власників транспортних засобів не сплачується.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115996 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно