Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Підприємство придбало новий автомобіль посеред року. Коли підприємство повинно подати розрахунок за новопридбані транспортні засоби до податкового органу?

Підприємство придбало новий автомобіль посеред року. Коли підприємство повинно подати розрахунок за новопридбані транспортні засоби до податкового органу?


Відповідно до ст. 5 Закону України від 11.12.91 №1963-XIІ “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів”, розрахунок за новопридбані транспортні засоби подається в десятиденний термін .

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
112848 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно