Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Придбали нову машину. Чи правда, що податок сплачується за увесь рік?

Придбали нову машину. Чи правда, що податок сплачується за увесь рік?


Так. Відповідно до ст. 5 Закону України від 11.12.91 №1963-XII "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів", за транспортні засоби, які вперше реєструються в Україні, податок сплачується перед їх першою реєстрацією за увесь рік незалежно від місяця, в якому реєструється автомобіль.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115720 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно