Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Що включає в себе поняття „новий транспортний засіб” в контексті Закону України від 11.12.91 №1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів”?

Що включає в себе поняття „новий транспортний засіб” в контексті Закону України від 11.12.91 №1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів”?


Під поняттям „нові транспортні засоби”, в контексті Закону України від 11.12.91 №1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів”, слід розуміти транспортні засоби, які ніколи не були зареєстровані. У тексті товарної номенклатури Митного тарифу України (додаток до Закону України „Про митний тариф України” від 05.04.01 №2371-ІІІ) до текстового опису товарних угруповань, де класифікуються транспортні засоби, наведено пояснення: „новими транспортними засобами вважаються такі, що не мають актів державної реєстрації уповноважених органів, які дають право на експлуатацію”.
Таким чином, новими транспортними засобами у контексті товарної номенклатури вважаються транспортні засоби, на які уповноваженими державними органами не видавалися акти реєстрації, що дають право експлуатації цих транспортних засобів.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115830 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно