Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • У червні цього року підприємство планує придбати новий автомобіль. В якому порядку та в якій сумі сплачується податок з власників транспортних засобів?

У червні цього року підприємство планує придбати новий автомобіль. В якому порядку та в якій сумі сплачується податок з власників транспортних засобів?


Ставки податку визначені статтею 3 Закону - для об’єктів оподаткування при першій реєстрації в Україні та при проведенні реєстрації, перереєстрації та чергового технічного огляду.
Відповідно до вищезазначеної статті перша реєстрація в Україні - це реєстрація транспортного засобу в Україні, яка здійснюється уповноваженими державними органами України вперше щодо цього транспортного засобу.
Виходячи з вищенаведеного та з урахуванням статті 5 за транспортні засоби, які вперше реєструються в Україні, річна сума податку сплачується юридичною особою перед їх першою реєстрацією за ставками, визначеними статтею 3 Закону для об’єктів оподаткування при першій реєстрації в Україні незалежно від місяця реєстрації транспортного засобу. Розрахунок суми податку за придбані транспортні засоби надається до відповідного державного податкового органу в 10 – денний термін після їх реєстрації.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115736 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно