Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • У фізичної особи викрали автомобіль. Чи сплачується податок за викрадений автомобіль?

У фізичної особи викрали автомобіль. Чи сплачується податок за викрадений автомобіль?


Відповідно до ст. 6 Закону України від 11.12.1991 № 1963-XII “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів “ у разі викрадення транспортного засобу податок його власником не сплачується, якщо факт викрадення підтверджується відповідними документами органів, якими порушено відповідну кримінальну справу.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115722 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно