Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • У разі придбання фізичною особою мопеда, чи повинна така особа сплачувати податок з власників транспортних засобів?

У разі придбання фізичною особою мопеда, чи повинна така особа сплачувати податок з власників транспортних засобів?


Відповідно до ст. 2 Закону України від 11.12.91 №1963-ХІІ „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” об’єктом оподаткування є мотоцикли (включаючи мопеди) та велосипеди з установленим двигуном - код 8711, крім тих, що мають об'єм циліндра двигуна до 50 куб. см, - код 8711 10.
Таким чином, якщо у придбаного мопеда об’єм двигуна понад 50 куб. см., то власник даного транспортного засобу повинен сплатити податок.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
112841 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно