Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Які строки сплати податку з власників транспортних засобів для юридичних осіб?

Які строки сплати податку з власників транспортних засобів для юридичних осіб?


Для юридичних осіб ст. 5 Закону №1963 встановлено поквартальну сплату податку з власників транспортних засобів. Сплату податку має бути здійснено до 15 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115893 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно