Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Який порядок сплати податку з власників транспортних засобів за автомобілі при першій реєстрації в Україні?

Який порядок сплати податку з власників транспортних засобів за автомобілі при першій реєстрації в Україні?


Відповідно до ст. 5 Закону України “Про податок з власників транспортних засобів та інших машин та механізмів” за транспортні засоби, які вперше реєструються в Україні, податок повинен сплачуватись за весь рік перед першою реєстрацією за ставками, визначеними статтею 3 Закону України “Про податок з власників транспортних засобів та інших машин та механізмів” від 11.12.91р.№1963-XII, незалежно від місяця, в якому проводиться державна реєстрація транспортного засобу.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115966 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно