Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Який порядок сплати податку з власників транспортних засобів при їх придбанні посеред року?

Який порядок сплати податку з власників транспортних засобів при їх придбанні посеред року?


Відповідно до статті 6 Закону України від 11.12.91 № 1963-ХП «Про податок із власників транспортних засобів і інших самохідних машин і механізмів» (далі Закон № 1963) податок із власників транспортних засобів і інших самохідних машин і механізмів обчислюється юридичними особами на підставі звітних даних про кількість транспортних засобів і інших самохідних машин і механізмів станом на 1 січня поточного року, і сплачується згідно зі статтею 5 цього Закону щокварталу рівними частинами до 15 числа місяця, наступного за звітним кварталом.
Згідно зі ст. 5 Закону № 1963-ХП за придбані протягом року юридичними особами транспортні засоби, крім тих, що вперше реєструються в Україні, податок сплачується перед їх реєстрацією за місяці, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115736 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно