Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Який термін сплати податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для фізичної особи?

Який термін сплати податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для фізичної особи?


Відповідно до ст. 5 Закону України від 11.12.91 р. №1963-XII “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів ” фізичні особи сплачують податок з власників транспортних засобів перед проведенням першої реєстрації в Україні, реєстрацією, перереєстрацією транспортних засобів, а також перед технічним оглядом транспортних засобів щорічно або один раз за два роки, але не пізніше першого півріччя року, в якому провадиться технічний огляд.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115726 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно