Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Якщо автомобіль отримано дружиною в спадщину від чоловіка, при перереєстрації вимагають сплатити податок з власників транспортних засобів, чи правомірні дії працівників МРЕО?

Якщо автомобіль отримано дружиною в спадщину від чоловіка, при перереєстрації вимагають сплатити податок з власників транспортних засобів, чи правомірні дії працівників МРЕО?


У відповідності до ст.5 Закон України від 11.12.91 №1963-XII “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів для фізичних осіб сплачується перед проведенням першої реєстрації в Україні, реєстрацією, перереєстрацією транспортних засобів, а також перед технічним оглядом транспортних засобів щорічно або один раз за два роки, але не пізніше першого півріччя року, в якому провадиться технічний огляд
При перереєстрації автомобіля на дружину, вона автоматично стає його власником, а отже повинна сплатити податок з власників транспортних засобів перед перереєстрацією.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115726 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно