Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Якщо підприємство знімає з обліку протягом року з реєстрації транспортний засіб, який порядок перерахунку розміру податку, сплаченого при перший реєстрації транспортного засобу в Україні?

Якщо підприємство знімає з обліку протягом року з реєстрації транспортний засіб, який порядок перерахунку розміру податку, сплаченого при перший реєстрації транспортного засобу в Україні?


Відповідно до ст. 5 Закону України від 11.12.91 №1963-XII "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" за транспортні засоби, зняті юридичними особами протягом року з реєстрації (перереєстровані), здійснюється перерахунок розміру податку, крім податку, сплаченого при першій реєстрації в Україні.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
112849 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно