Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи є фізична особа – платник єдиного податку, яка займається діяльністю, пов'язаною з наданням перукарських та косметологічних послуг, платником збору за спеціальне використання водних ресурсів?

Чи є фізична особа – платник єдиного податку, яка займається діяльністю, пов'язаною з наданням перукарських та косметологічних послуг, платником збору за спеціальне використання водних ресурсів?


Відповідно до ст. 6 Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» від 03.07.98 №727/98 (в редакції Указу Президента України від 28.06.99 №746/99) суб'єкт малого підприємництва, який сплачує єдиний податок, не є платником збору за спеціальне використання природних ресурсів.
Суб'єкт малого підприємництва, що перебуває на спрощеній системі оподаткування, не є платником збору за спеціальне використання водних ресурсів, оскільки цей збір є складовою збору за спеціальне використання природних ресурсів.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115727 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно