Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи має право суб’єкт малого підприємництва займатися гральним бізнесом?

Чи має право суб’єкт малого підприємництва займатися гральним бізнесом?


Ні. Відповідно п. 4 розд. II Прикінцевих положень Закону України від 25.03.05 року №2505-IV „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законодавчих актів України” спрощена система оподаткування, обліку та звітності не поширюється на суб'єктів підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність в сфері грального бізнесу (в тому числі діяльність, пов'язану зі створення казино, інших гральних місць (будинків), гральних автоматів з грошовим та майновим розіграшем, проведенням лотерей (в тому числі державних) і розіграшей з видачею грошових виграшів в готівковій або майновій формі).

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
112852 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно