Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи може платник єдиного податку – фізична особа здійснювати торгівлю скрапленим газом?

Чи може платник єдиного податку – фізична особа здійснювати торгівлю скрапленим газом?


Ні. Згідно зі ст.7 Указу Президента України від 03.07.98 №727/98 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» дія цього Указу не поширюється на фізичних осіб – СПД, що займаються підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи і здійснюють торгівлю паливно–мастильними матеріалами.
Паливно–мастильні матеріали взагалі – це матеріали (пальне для двигунів, масла, мастила), призначені для транспортних засобів і сільськогосподарської техніки.
Суб'єкт господарської діяльності — фізична особа при торгівлі скрапленим газом не має права обрати спосіб оподаткування зі сплатою єдиного податку.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115726 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно