Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Фізична особа – платник єдиного податку залучає до роботи найманих працівників. Які особливості ведення книги обліку доходів і витрат?

Фізична особа – платник єдиного податку залучає до роботи найманих працівників. Які особливості ведення книги обліку доходів і витрат?


Відповідно до п. 8 наказу ДПА України від 29.10.99 №599 «Про затвердження Свідоцтва про сплату єдиного податку та Порядку його видачі» для визначення результатів власної підприємницької діяльності на підставі хронологічного відображення здійснених господарських і фінансових операцій платник єдиного податку веде Книгу обліку доходів і витрат згідно із додатком №10 до Інструкції про прибутковий податок з громадян, затвердженої наказом Головної державної податкової інспекції України від 21.04.93 №12.
При цьому обов'язковому заповненню підлягають лише графи "період обліку", "витрати на виробництво продукції", "сума виручки (доходу)", "чистий доход".
Згідно з п. 3 постанови КМУ від 16.03.2000 №507 «Про роз’яснення Указу Президента України від 3 липня 1998 №727» книги обліку доходів і витрат додатково отримуються суб’єктом малого підприємництва — фізичною особою, яка провадить торговельну діяльність, на кожного найманого працівника, що займається реалізацією товарів.
На найманих працівників, які не займаються реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) книги ф. №10 заводити не потрібно.
Із книг найманих працівників уся інформація має вноситися до книги самого підприємця.
У книзі ф. №10, яку веде найманий працівник, має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності, прізвище, ім'я, по батькові найманого працівника, а також серію та номер виданої останньому Довідки про трудові відносини фізичної особи з платником єдиного податку .

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115726 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно