Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • розглядалось у листі ДПА України від 07.12.2004 №616/4/17-3114 Питання: Якщо за 2007 рік виручка від здійснення підприємницької діяльності становить понад 500 тис. грн., коли можна знову перейти на спрощену систему оподаткування?

розглядалось у листі ДПА України від 07.12.2004 №616/4/17-3114 Питання: Якщо за 2007 рік виручка від здійснення підприємницької діяльності становить понад 500 тис. грн., коли можна знову перейти на спрощену систему оподаткування?


Згідно зі ст. 1 Указу Президента України від 03.07.98 №727/98 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» (далі-Указ) спрощена система оподаткування запроваджена для фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і у трудових відносинах з якими, включаючи членів їх сімей, протягом року перебуває не більше 10 осіб та обсяг виручки яких від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік не перевищує 500 тис. гривень.
У разі перевищення обсягу виручки від реалізації продукції протягом календарного року понад 500 тис. грн., платник єдиного податку повинен перейти на загальну систему оподаткування, починаючи з наступного звітного періоду (кварталу) шляхом подання декларації про доходи у порядку, встановленому розд. IV Декрету КМ України від 26.12.92 №13-92 “Про прибутковий податок з громадян”.
Відповідно до п. 1 постанови КМ України від 16.03.2000 №507 “Про роз’яснення Указу Президента України від 3 липня 1998 №727” у статті 1 Указу під словом “рік” розуміється календарний рік.
Якщо у фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності за 2007 рік обсяг виручки від реалізації продукції (товарів, послуг) перевищив 500 тис. грн., то така особа може перейти на спрощену систему оподаткування лише з 1 січня 2009 року за умови, що обсяг виручки від реалізації продукції (товарів, послуг) за 2008 рік не перевищить 500 тис. грн.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115722 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно