Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


  • Чи є об’єктом оподаткування податком на додану вартість при здійсненні спільної діяльності операції з передачі товарів (робіт, послуг) на баланс платника податку, уповноваженого договором вести облік результатів такої спільної діяльності?

Чи є об’єктом оподаткування податком на додану вартість при здійсненні спільної діяльності операції з передачі товарів (робіт, послуг) на баланс платника податку, уповноваженого договором вести облік результатів такої спільної діяльності?


Відповідно до пп. 3.1.1 п.3.1 ст.3 Закону України 03.04.97 №168/97-ВР "Про податок на додану вартість" із змінами та доповненнями (далі – Закон) об'єктом оподаткування є операції платників податку з поставки товарів та послуг, місце надання яких знаходиться на митній території України, в тому числі операції з передачі права власності на об'єкти застави позичальнику (кредитору) для погашення заборгованості заставодавця, а також з передачі об'єкта фінансового лізингу у користування лізингоотримувачу (орендарю).
Згідно з пп.3.2.8 п.3.2 ст.3 Закону при здійсненні спільної (сумісної діяльності) передача товарів (робіт, послуг) на баланс платника податку, уповноваженого договором вести облік результатів такої спільної діяльності, вважається поставкою таких товарів (робіт, послуг).

Теги
фото автора В фокусе
Дмитрий Костюк Отчет по ЕСВ ФЛП — 2020: пример заполнения...
218558 242
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд