Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


  • Чи оподатковується операція із внесення основних засобів до статутного фонду податком на додану вартість?

Чи оподатковується операція із внесення основних засобів до статутного фонду податком на додану вартість?


Зазначені операції є об'єктом оподаткування ПДВ.
Відповідно до пп. 3.1.1 п. 3.1 ст. 3 Закону України від 03.04.97 №168/97-ВР ,,Про податок на додану вартість” (далі – Закон №168) об’єктом оподаткування податком на додану вартість є поставки товарів та послуг, місце надання яких знаходиться на митній території України, в тому числі операції з передачі права власності на об'єкти застави позичальнику (кредитору) для погашення заборгованості заставодавця, а також з передачі об'єкта фінансового лізингу у користування лізингоотримувачу (орендарю).
Законом України від 25.03.2005 № 2505-IV ,,Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2005 рік» та деяких інших законодавчих актів України” скасовано норму пп. 3.2.8 п. 3.2 ст. 3 Закону №168, якою передбачалося що не є об'єктом оподаткування ПДВ операції з передачі основних фондів як внеску до статутного фонду юридичної особи для формування її цілісного майнового комплексу в обмін на емітовані нею корпоративні права.
Тобто, з 31.03.2005 зазначені операції є об'єктом оподаткування ПДВ і оподатковуються за ставкою 20%.

Теги
фото автора В фокусе
Дмитрий Костюк Отчет по ЕСВ ФЛП — 2020: пример заполнения...
218686 242
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд