Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


  • Чи поширюються пільги зі сплати ПДВ на операції з надання послуг з підвищення кваліфікації?

Чи поширюються пільги зі сплати ПДВ на операції з надання послуг з підвищення кваліфікації?


Операції з надання послуг з підвищення кваліфікації фахівців вищими навчальними закладами, які мають спеціальний дозвіл (ліцензію) на поставку таких послуг, звільняються від оподаткування податком на додану вартість.
Згідно з пп. 5.1.3 п. 5.1 ст. 5 Закону України № 168/97-ВР ”Про податок на додану вартість” (в редакції Закону України від 03.04.97 зі змінами та доповненнями) звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з поставки послуг з виховання та освіти дітей дитячими музичними та художніми школами, школами мистецтв, будинками культури; послуг з дошкільного виховання, початкової, середньої, професійно-технічної та вищої освіти закладами, які мають спеціальний дозвіл (ліцензію) на поставку таких послуг, незалежно від організаційно-правового статусу та форми власності, згідно з переліком таких послуг, визначеним Кабінетом Міністрів України.
Перелік освітніх послуг, що підлягають ліцензуванню, визначено п. 3 Постановою КМУ від 29.08.2003 № 1380 „Про ліцензування освітніх послуг”, зокрема, це послуги з підвищення кваліфікації надається у сфері професійно-технічної та вищої освіти.
Перелік послуг з виховання та навчання, операції з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість встановлено постановою КМУ від 08.06.2005 № 435, до нього включено послуги з усіх видів освітньої діяльності, які надаються професійно-технічними та вищими навчальними закладами, у тому числі для здобуття іншої вищої та післядипломної освіти.
Отже, операції з надання послуг з підвищення кваліфікації фахівців вищими навчальними закладами, які мають спеціальний дозвіл (ліцензію) на поставку таких послуг, звільняються оподаткування податком на додану вартість.

Теги
фото автора В фокусе
Дмитрий Костюк Отчет по ЕСВ ФЛП — 2020: пример заполнения...
218689 242
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд