Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


  • Чи включається податок з реклами до бази оподаткування?

Чи включається податок з реклами до бази оподаткування?


Податок з реклами не включається до бази оподаткування ПДВ.
Згідно з п. 4.1 ст. 4 Закону України від 03.04.97 № 168/97-ВР „Про податок на додану вартість” база оподаткування операції з поставки товарів (послуг) визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, визначеної за вільними цінами, але не нижче за звичайні ціни, з урахуванням акцизного збору, ввізного мита, інших загальнодержавних податків та зборів (обов'язкових платежів), що включається до ціни товарів (послуг) згідно із законами України з питань оподаткування (за винятком податку на додану вартість, а також збору на обов'язкове державне пенсійне страхування на послуги стільникового рухомого зв'язку). До складу договірної (контрактної) вартості включаються будь-які суми коштів, вартість матеріальних і нематеріальних активів, що передаються платнику податку безпосередньо покупцем або через будь-яку третю особу в зв'язку з компенсацією вартості товарів (послуг).
Оскільки відповідно до п. 1 ст. 15 Закону України від 25.06.91 № 1251-ХІІ „Про систему оподаткування” податок з реклами належить до місцевих податків, а не до загальнодержавних, то він не включається до бази оподаткування ПДВ.

Теги
фото автора В фокусе
Дмитрий Костюк Отчет по ЕСВ ФЛП — 2020: пример заполнения...
218457 242
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд