Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


  • Чи включається вартість заставної тари до бази оподаткування ПДВ?

Чи включається вартість заставної тари до бази оподаткування ПДВ?


Відповідно до п.4.6 ст.4 Закону України від 03.04.97 № 168/97-ВР «Про податок на додану вартість» вартість тари, що згідно з умовами договору визначена як зворотна (заставна), до бази оподаткування не включається. У разі коли протягом строків, встановлених законодавством, але у строки не більше дванадцяти календарних місяців з моменту отримання зворотної тари, вона не повертається відправнику, вартість такої тари включається до бази оподаткування отримувача.

Теги
фото автора В фокусе
Дмитрий Костюк Отчет по ЕСВ ФЛП — 2020: пример заполнения...
218691 242
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд