Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


  • Чи звільняється від оподаткування податком на додану вартість операції з передачі конфіскованого майна, знахідок, скарбів або майна, визнаних безхазяйними, у власність держави?

Чи звільняється від оподаткування податком на додану вартість операції з передачі конфіскованого майна, знахідок, скарбів або майна, визнаних безхазяйними, у власність держави?


Відповідно до пп. 5.1.16 п. 5.1 ст. 5 Закону України від 03.04.97 №168/97-ВР “Про податок на додану вартість” із змінами та доповненнями звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з передачі конфіскованого майна, знахідок, скарбів або майна, визнаних безхазяйними, у власність держави.
Поставка таких товарів при послідуючих операціях оподатковується на загальних підставах.

Теги
фото автора В фокусе
Дмитрий Костюк Отчет по ЕСВ ФЛП — 2020: пример заполнения...
218533 242
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд