Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


  • Чи звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з поставки послуг, що надаються іноземним суднам?

Чи звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з поставки послуг, що надаються іноземним суднам?


Відповідно до п. 5.16 ст. 5 Закону України від 03.04.97 №168/97-ВР “Про податок на додану вартість” із змінами та доповненнями звільняються від оподаткування операції з поставки послуг, що надаються іноземним суднам та оплачуються ними відповідно до законодавства України портовими зборами.

Теги
фото автора В фокусе
Дмитрий Костюк Отчет по ЕСВ ФЛП — 2020: пример заполнения...
218527 242
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд