Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


  • Державний університет здав в оренду частину приміщення. Орендар відшкодовує щомісяця університету суму комунальних послуг та послуг на поточне утримання приміщення. Який порядок податкового обліку ПДВ при відшкодуванні комунальних послуг та послуг на поточне утримання приміщень?

Державний університет здав в оренду частину приміщення. Орендар відшкодовує щомісяця університету суму комунальних послуг та послуг на поточне утримання приміщення. Який порядок податкового обліку ПДВ при відшкодуванні комунальних послуг та послуг на поточне утримання приміщень?


Сума компенсації за комунальні послуги та послуги на поточне утримання приміщення, включається до складу договірної (контрактної) вартості наданих послуг і підлягає оподаткуванню ПДВ на загальних підставах за ставкою 20%.
Згідно з п. 4.1 ст. 4 Закону України від 03.04.97 № 168/97-ВР „Про податок на додану вартість” база оподаткування операції з поставки товарів (послуг) визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, визначеної за вільними цінами, але не нижче за звичайні ціни, з урахуванням акцизного збору, ввізного мита, інших загальнодержавних податків та зборів (обов'язкових платежів), згідно із законами України з питань оподаткування (за винятком податку на додану вартість, а також збору на обов'язкове державне пенсійне страхування на послуги стільникового рухомого зв'язку, що включається до ціни товарів (послуг)). До складу договірної (контрактної) вартості включаються будь-які суми коштів, вартість матеріальних і нематеріальних активів, що передаються платнику податку безпосередньо покупцем або через будь-яку третю особу в зв'язку з компенсацією вартості товарів (послуг).
Сума компенсації за комунальні послуги та послуги на поточне утримання приміщення, включається до складу договірної (контрактної) вартості наданих послуг і підлягає оподаткванню ПДВ на загальних підставах за ставкою 20%.

Теги
фото автора В фокусе
Дмитрий Костюк Отчет по ЕСВ ФЛП — 2020: пример заполнения...
218665 242
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд