Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи обкладається збором на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства виручка від реалізації продукції (кулінарних виробів), що містить алкогольні напої?

Чи обкладається збором на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства виручка від реалізації продукції (кулінарних виробів), що містить алкогольні напої?


Відповідно до ст.1. Закону України від 09.04.99 №587-ХІV „Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства” (далі – Закон№587) платниками збору є суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності та підпорядкування, які реалізують у оптово-роздрібній торговельній мережі алкогольні напої та пиво.
Згідно із ст. 2 Закону №587 об'єктом оподаткування збором на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства є виручка, одержувана від реалізації у оптово-роздрібній торговельній мережі алкогольних напоїв та пива, що обліковується на кредиті субрахунку 703 „Дохід від реалізації робіт і послуг”.
Тобто, якщо виручка від реалізації алкогольних напоїв, що використовуються для виготовлення кулінарних виробів не обліковується окремо на кредиті субрахунку 703 „Дохід від реалізації робіт і послуг” то виручка від реалізації кулінарних виробів не обкладається збором на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.
Зазначене викладене в листах ДПА України від 18.09.2006 №10428/6/21-0115 та Міністерства економіки від 27.06.2007 №91-28/165.

фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
64644 143
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти