Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи повинен виробник пива сплачувати збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, якщо реалізує це пиво через фірмові магазини та пересувні пункту продажу?

Чи повинен виробник пива сплачувати збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, якщо реалізує це пиво через фірмові магазини та пересувні пункту продажу?


Так, повинен. Законом України від 09.04.99 №587-XIV "Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства" визначено порядок справляння та використання збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.
Відповідно до ст. 1 цього Закону платниками збору є суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності та підпорядкування, які реалізують в оптово-роздрібній торговельній мережі алкогольні напої та пиво. Таким чином, якщо виробник алкогольних напоїв та пива реалізує свою продукцію через свої фірмові магазини та пересувну торгівельну мережу, то збір на розвиток виноградарства виробник повинен сплачувати.

фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
45530 133
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти