Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи звільняється платник єдиного податку від сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства?

Чи звільняється платник єдиного податку від сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства?


Відповідно до ст. 1 Закону України від 09.04.99 №587-XIV „Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства” із змінами та доповненнями платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства є суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності та підпорядкування, які реалізують у оптово-роздрібній торговельній мережі алкогольні напої та пиво.
Ст. 6 Указу Президента України від 03.07.98 №727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” із змінами та доповненнями визначено перелік податків і зборів (обов'язкових платежів) які не сплачує суб'єкт малого підприємництва, який сплачує єдиний податок.
У вказаному переліку збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства відсутній.
Таким чином, платник єдиного податку є платником збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства.

фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
42917 127
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти