Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Які терміни сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства?

Які терміни сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства?


Відповідно до ст. 4 Закону України від 09.04.99 №587–ХІV «Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» із змінами та доповненнями (далі – Закон №587) збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства платники, які визначені у ст. 1 цього Закону, сплачують на спеціальний рахунок Державного казначейства України щомісяця у строки, визначені законом для місячного звітного періоду.
Ст. 1 Закону №587 зазначено, що платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства є суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності та підпорядкування, які реалізують у оптово-роздрібній торговельній мережі алкогольні напої та пиво.
Згідно із п. 27 V Порядку заповнення і подання звіту про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого наказом ДПА України від 28.03.2002 №133 із змінами та доповненнями (далі – Порядок №133) платник збору зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в поданому ним звіті, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем граничного терміну подання звіту.
П. 5 ІІ Порядок №133 визначено, що звіт про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства подається платником збору до органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням щомісяця протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця.

фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
42916 127
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти