Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи є платником збору за спеціальне використання водних ресурсів бюджетна організація при здачі в оренду приміщень під офіс іншій організації, при цьому вода використовується бюджетною організацією і орендарем лише для питних і санітарно-гігієнічних потреб?

Чи є платником збору за спеціальне використання водних ресурсів бюджетна організація при здачі в оренду приміщень під офіс іншій організації, при цьому вода використовується бюджетною організацією і орендарем лише для питних і санітарно-гігієнічних потреб?


Відповідно до п.4.8 розділу ІV Інструкції про порядок обчислення i справляння збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики i водного транспорту, затвердженої наказом Мінфіну України, ДПА України, Мінекономіки України, Мінекобезпеки України від 01.10.99 №231/539/118/219, зареєстрованої в Мін’юсті України 19.10.99 за №711/4004 із змінами та доповненнями збір за спеціальне використання водних ресурсів не справляється за воду, що використовується для задоволення виключно власних питних i санітарно-гігієнічних потреб підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності .
Таким чином, якщо бюджетна організація – водокористувач, використовує воду для задоволення виключно власних питних i санітарно-гігієнічних потреб та здає в оренду приміщення під офіс іншій організації, яка використовує воду теж тільки для задоволення власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, то така організація не є платником збору за спеціальне використання водних ресурсів.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115999 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно