Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи є суб’єкт підприємницької діяльності - платник єдиного податку, який займається діяльністю, пов’язаною з наданням перукарських та косметологічних послуг, платником збору за спеціальне використання водних ресурсів?

Чи є суб’єкт підприємницької діяльності - платник єдиного податку, який займається діяльністю, пов’язаною з наданням перукарських та косметологічних послуг, платником збору за спеціальне використання водних ресурсів?


Відповідно до п. 6 Указу Президента України від 03 липня 1998 року №727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” із змінами і доповненнями суб’єкт малого підприємництва, який сплачує єдиний податок, не є платником, зокрема, збору за спеціальне використання природних ресурсів, складовою якого є збір за спеціальне водокористування. Таким чином, якщо приватний підприємець перебуває на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності, то він не є платником збору за спеціальне використання водних ресурсів.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115720 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно