Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи потрібно сплачувати збір за спеціальне водокористування платнику фіксованого сільськогосподарського податку (ФСП)?

Чи потрібно сплачувати збір за спеціальне водокористування платнику фіксованого сільськогосподарського податку (ФСП)?


Відповідно ст.1 Закону України від 17 грудня 1998 року №320-ХІV «Про фіксований сільськогосподарський податок» із змінами і доповненнями збір за спеціальне водокористування включено до переліку обов’язкових платежів, в рахунок яких сплачується ФСП.
Враховуючи зазначене, окремо збір за спеціальне водовикористання платники фіксованого сільськогосподарського податку не сплачують.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
112849 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно