Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи повинна школа сплачувати збір за спеціальне використання водних ресурсів при здачі в оренду приміщення?

Чи повинна школа сплачувати збір за спеціальне використання водних ресурсів при здачі в оренду приміщення?


Відповідно до п.4.8 розділу ІV Інструкції про порядок обчислення і справляння збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту, затвердженої спільним наказом Міністерства фінансів України, Державної податкової адміністрації України, Міністерства економіки України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України від 01.10.99 №231/539/118/219, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 19.10.99 за №711/4004 (із змінами і доповненнями) (далі - Інструкція №231/539/118/219) за воду, що використовується для задоволення виключно власних питних і санітарно – гігієнічних потреб підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, збір за спеціальне використання водних ресурсів не справляється.
У разі якщо установа чи організація, утримувана за рахунок бюджетних коштів - водокористувач передає воду іншим водокористувачам (при здачі в оренду приміщень) для використання одночасно як для власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, так і для виробничих потреб, збір за спеціальне водокористування сплачується за всю фактично використану воду з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання безпосередньо такою установою чи організацією (п.4.5 Інструкції №231/539/118/219).

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115902 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно