Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи проводиться у 2008 році індексація нормативів збору за спеціальне використання водних ресурсів?

Чи проводиться у 2008 році індексація нормативів збору за спеціальне використання водних ресурсів?


Пунктом 5 статті 19 розділу II Закону України від 28.12.2007 №107-VI „Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (далі – Закон №107) установлено, що у 2008 році запроваджуються нормативи збору за спеціальне водокористування в частині використання поверхневих та підземних вод згідно з додатком №2 до розділу II цього Закону, який є його невід’ємною частиною.
Тому, оскільки нормативи збору за спеціальне водокористування вводяться в дію з 1 січня 2008 року, то відповідно до п. 2 постанови КМ України від 06.11.2003 №1735 „Про проведення індексації нормативів плати (збору) за використання природних ресурсів” вони є нововведеними, тому відповідно до вказаного пункту постанови індексація нововведених нормативів збору за спеціальне водокористування не проводиться.
Таким чином, платники, що здійснюють спеціальне водокористування, починаючи з січня 2008 року обчислюють податкові зобов’язання за квартал, півріччя, 9 місяців та 2008 рік із застосуванням нормативів збору за спеціальне водокористування згідно з додатком №2 до розділу II Закону № 107-VІ.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115722 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно