Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи справляється збір за спеціальне водокористування за використання морської води?

Чи справляється збір за спеціальне водокористування за використання морської води?


Відповідно до п. 16 Порядку справляння збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту, затвердженого постановою КМУ від 16.08.1999 № 1494, збір за використання водних ресурсів не справляється, зокрема, за морську воду, крім води з лиманів.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115734 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно