Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи зобов’язане підприємство - водокористувач сплачувати за весь обсяг використаної води, якщо передає частину води населенню, а частину використовує у виробничих цілях і для санітарно-гігієнічних потреб?

Чи зобов’язане підприємство - водокористувач сплачувати за весь обсяг використаної води, якщо передає частину води населенню, а частину використовує у виробничих цілях і для санітарно-гігієнічних потреб?


Відповідно до статті 49 Водного кодексу України спеціальне водокористування в Україні є платним і здійснюється на підставі дозволу.
Згідно з п.4.5 Інструкції про порядок обчислення і справляння збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту, затвердженої спільним наказом Міністерства фінансів України, Державної податкової адміністрації України, Міністерства економіки України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України від 01.10.99 №231/539/118/219, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 19.10.99 за №711/4004 (із змінами і доповненнями) при використанні водокористувачами води одночасно для власних потреб і для потреб об’єктів соціально-культурного призначення, житлово-комунального господарства (за винятком обсягу води, переданої населенню), підсобного сільського і рибного господарства або інших допоміжних служб збори до бюджетів платники вносять за всю фактично використану воду з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання.
Отже, якщо підприємство – водокористувач частину води передає населенню, а частину води використовує для санітарно-гігієнічних потреб та на виробничі цілі, то при визначенні суми збору за спеціальне водокористування необхідно виходити із загального обсягу фактично використаної води, виключивши попередньо обсяг води, переданої населенню .

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115726 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно